New Apartment With Sauna, Lake And Beach

Vigtigste faciliteter

  • 60 m²

Placering

    New Apartment With Sauna, Lake And Beach ferielejlighed tilbyder god indkvartering for 5 gæster i Tampere.

    Hatanpää Arboretum ligger 3 km fra ferielejlighed og Kaleva-kirken er ca. 4 km væk derfra. Centrum for Tampere er kun 4 km væk. Gæsterne kan nyde japansk køkken i Itsudemo placeret ret tæt på indkvarteringen. Det tager ikke lang tid at komme til Museum of Workers' Housing i bil.

    Værelserne har udsigt mod søen. Der er 1 badeværelser til rådighed.

    Et fuldt udstyret køkken er til rådighed for gæsternes rådighed. Gæsterne kan nå New Apartment With Sauna, Lake And Beach ferielejlighed i bil fra Tampere-Pirkkala lufthavn på 15 minutter.

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:30
    Udtjekning: indtil 12:00

    Værelsesmuligheder på New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere

    Værelserne har udsigt mod søen. Der er 1 badeværelser til rådighed.

    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Værelse billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Værelse billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Bekvemmeligheder billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Natur billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Makrodetaljer billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Folk billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Strand billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Eksteriør billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Skyline billede New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere Eksteriør billede
    Lejlighed med to soveværelser

    Størrelse: 60 m²

    Sengetype: Kingsize-seng

    Mere info +

    Beliggenhed af New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere

    Vartegn
    Gode restauranter
    Transport

    Gæsteanmeldelser om New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere

    Her kan du finde verificerede anmeldelser, som vores brugere har lagt ud på denne hjemmeside

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Finland

    Tak, fordi du abonnerer
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Tjek de bedste tilgængelige priser
    Indtast dine datoer for at se priser
    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    New Apartment With Sauna, Lake And Beach Tampere